نتایج جستجو برای عبارت :

جیغ بنفش می‌کِشد دولت پاک‌درد‌چین!

رنگ بنفش طراحی لباس 
این رنگ فرعی از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به وجود می آید خصو صیات این رنگ،سردی ، کناره گیری، انزوا طلبی وبی طرفی و کنایه از خون و غم و اندوه و تسلیم است. این رنگ نمایشگر بی خبری و بی اختیاری و ظلم و دشواری است ورنگی مرموز و بر انگیزاننده احساسات است.

یادتان که نرفته است اسفند ۹۸، کرونا به‌شکل قطره‌چکانی در ایران رسانه‌ای و حال آنکه، جنازه‌برجنازه در بیمارستان‌های قم و رشت تلنبار شده بود و با بازگویان و نشر و بازنشردهندگان مطالب و کلیپ‌های کرونایی برخورد از نوع شدید می‌کردند و بر فراگیریِ کرونا  به‌نوعی مُهر کتمان می‌‌زدند و چندی بعد هم با پای احتیاط، پرشتاب از ترس اوضاع نابه‌سامان اقتصادی، درِ بازار را باز کردند و حالا که پاک اوضاع بیخ پیدا کرده، دولت کریمه، آشکار، بر دهنه‌ی
همیشه کفش های بنفش اش را به پا می کرد، روبان‌ اش که طرح گل داشت را می پیچاند دور سرش و لباس گل گلی‌ اش را می پوشید. جلوِ پنجره می ایستاد و ساعت ها به درختی که در حیاط خانه ی همسایه روبرویی بود زل می زد. برگ های درخت را می شمرد، روز به روز کمتر می شدند و مریضی اش شدیدتر می شد..آخرین برگ اگر می افتاد زندگی اش تمام بود. این حرف را مادر رزیتا به او گفته بود و علیرضا را مُجاب کرده بود بعد از سه سال قلم مو به دست بگیرد و روی درخت خانه شان برگ نقاشی کند. علی
بر اساس این نظریه از آنجاییکه سفیر به عنوان نماینده رئیس دولت و مردم خویش در نزد دولت پذیرنده به ایفای ماموریت می پردازد و در واقع از سوی رئیس دولت و مردم جامعه خود ماموریت دارد، وی نمایان گر شخصیت دولت خویش است از اینرو وی می بایست دارای مصونیت هایی از سوی دولت…
ادامه مطلب
پانزدهمین جلسه از جلسات هفتگی
" #دوشنبه_های_انقلاب " (جهت شنیدن کلیک کنید)
 با سخنرانی دکتر هدایتخواه
مورخ ۹۷/۱۱/۸ 
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام 
 این هفته : 
  تاملی بر اتفاقات و مسائل هفته اخیر در خصوص #fatf ، #cft ، #پالرمو و #spv و نامه نگاری های وزرا و معاون اول دولت بنفش #لیبرال 
چرا قیمت گوشت اینگونه سرسام آور رشد می کند ؟
 #هیاتـ_جوانانـ_حسینے_یاسوجـ
 @jhyasuj
کیپریپدیوم‌های زرد و بنفش از نادرترین گل‌های دنیا محسوب می‌شوند. اصالت این گل به اروپا و به‌خصوص انگلستان بازمی‌گردد. شکل ظاهری این گل سبب شده تا آن را به یک کفش یا یک ظرف تشبیه کنند. با وجود این‌که هم‌اکنون شمار کیپریپدیوم‌های زرد و بنفش کم است اما تعداد آن‌ها پیش از سال 1917 کمتر هم بود اما در این سال یک باغ زیبا از گل کیپریپدیوم‌ در انگلستان کشف شد و از سال 1981 نیز این گیاهان نایاب تحت حفاظت قرار گرفته‌اند. متاسفانه افراد بسیاری به صورت
دولت روحانی برابر است با:
دولت گرانی و نوسان شدید ارز.
دولت گرانی اجناس و کالاهای اساسی و مایحتاج مردم.
دولتی که فاصله طبقاتی را به صورت نمایی افزایش داد.
دولتی که به جای کار برای مردم ، فقط شعار داد.
دولتی که همه چیزش سیاسی بود( یارانه دادنش، مذاکره برجامش ، کمک به زلزله زده ها در آن ، کمک به سیل زده ها در آن و...)
دولتی که همه گروه های غیردولتی ، به نیابت از آن دولت ، به مردم خدمت می رسانند.
دولتی که همه اش به دنبال فرافکنی است.
دولتی که تکلیفش با خ
   یه شال سرخابی سفارش داده بودم. دیروز رسید ولی عوض سرخابی، یه رنگی بود که ما بهش میگیم بنفش زشت. اومدم ازش عکس بگیرم بفرستم براش بگم: گلم این رنگی که فرستادی که سرخابی نیس. که اونم بگه: عزیزم فلان و بهمان. بعد هر چی عکس گرفتم، با فلش، بی فلش، توی اتاق و توی هال، همه ی همش عین عکسای خود پیجه از اب دراومد.
هیچی دیگه. فعلا دارم به خودم می قبولونم که رنگ بنفش زشت چقده بهم میاد.
میرای دیروز ازم پرسید که دنیات چه رنگیه؟ مطمئن نبودم. تک رنگ نبود، اما وسط دنیام وایساده بودم و نمی تونستم ببینم چه رنگیه. بهش گفتم طیف آبی-بنفش. جواب داد: پس به خاطر همینه که دنیات رو دوست دارم. دنیای من آبیه، به رنگ غم.امروز وقتی داشتم با گوشی باتری خالی کرده و چتر رنگین کمونیم برای خودم زیر بارون این طرف اون طرف می گشتم، به این نتیجه رسیدم که دنیام آبی نبود، بنفش هم. دنیام سیاه بود. سفید بود. خاکستری بود. 
حراج بافت مردانه مدل Zibo (بنفش)
فروش ویژه بافت مردانه مدل Zibo (بنفش)
قیمت ارزان بافت مردانه مدل زیبو Zibo رنگ بنفش
بافت مردانه مدل Zibo (بنفش)
http://lavanshop.sabzgostar.net/product/pid/3449

65,000 تومان

بافت مردانه مدل Zibo سایز بنـدی:فـــری سایز مناسب L/XL قد آستین :54 سانتی متر قد بافت : 67 سانتی متر جنس: کاموای ریزبافت رنگ بافت:بنفش الیاف درجه یک تن خور بسیار عالی فقط 65 تومان پرداخت در محل گارانتی تعویض
ادامه مطلب
من عاشق این هستم که چگونه تام فورد یک مجموعه تابستانی را در زمستان می ریزد ، زیرا ، در صورت انتظار ، جت خصوصی منتظر است تا ما را به مالدیو بزند؟ برای تعطیلات. * تلنگر مو *
Winter Soleil آخرین پرتاب LE او است و دارای یک دوئل سرخ ، چهار روغن لب غلتکی (بسیار جذاب ، من می دانم!) ، یک روغن بدن با رایحه Gardenia با وانیل دنج ، برجسته ، برجسته ، رژ لب و چشم و پالت گونه با یک بنفش فلفل قرمز ، بنفش / پرتحرک قوی.
مجموعه کالاهای زمستانی tom fordتام فورد وینت سولیلهوم ... حالا که
{دولت کریمه امام عصر(عج) - شماره 40}

""«آخرین دولت»""

تعابیری که در روایات در مورد دولت مهدوی آمده چنین است:
۱-دولت جهانی: قلمرو حکومت.
۲-دولت عدالت: گسترش عدالت.
۳-دولت کریمه: محوریت کرامت انسان.
۴-دولت صالحان: صالح بودن زمامداران.
۵-دولت حق: حق مداری و بسط حق و رفع باطل.
۶-دولت مستضعفان: حاکمیت کسانیکه از سوی صاحبان زر تضعیف شده اند.
۷-دولت امنیت: امنیت فراگیر.
۸-دولت رفاه: فراگیری رفاه در کل جهان.

اما "آخرین دولت" از تعابیری است که کمتر مورد توجه
خواص و فواید چشمگیر کلم بنفش

کلم بنفش ، که به آن کلم قرمز نیز گفته می شود ، متعلق به جنس گیاهان Brassica است. این گروه شامل سبزیجات پر مواد مغذی مانند کلم بروکلی ، جوانه بروکسل و کلم است.
طعم آن شبیه به کلم سبز است. با این حال ، انواع بنفش در ترکیبات گیاهی مفید که با مزایای سلامتی مانند استخوان های قوی تر و قلب سالم تری ارتباط دارند ، غنی تر است.
همچنین تصور می شود که کلم بنفش باعث کاهش التهاب و محافظت در برابر انواع خاصی از سرطان ها می شود. علاوه بر
یک سفارت نمایندگی دیپلماتیک دولت یک کشور در یک کشور دیگر است.سفارت، پیام های دولت محلی را به دولت کشور میزبان و بالعکس منتقل می کند.هر سفارت، دولت خود را در مورد رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی و دیگر رویدادهای مهم در کشور میزبان اعلام می کند؛
ادامه مطلب
جزوه تایپ شده حقوق اداری 2

عنوان جزوه : جزوه تایپ شده حقوق اداری 2 نام استاد : دکتر حمزه محمدی نام دانشگاه : آزاد اسلامی واحد قزوین (باراجین) فرمت : WORD تعداد صفحه : 37 صفحه دانلود رایگان جلسه اول بخشی از جزوه: مرجع درس : کتاب حقوق اداری – دکتر منوچهر طباطبایی تاریخچه حقوق اداری : دولت­ها تا مدت های مدیدی بهشان می گفتند.دولت هایی که فقط نظم برقرار می کردند. کم کم دولت های ناظم تغییر شکل دادند و تبدیل شدند به دولت های پاسخگو و دولت های رفاه. در این صو
 رنگ؛ شاید بتوان آن را مهمترین عنصر این جهان دانست، تصور کنید در یک دنیای سیاه و سفید زندگی می‌کردید، آنموقع چه اتفاقی می‌افتاد، مجبور بودید همه چیز را یا سیاه ببینید و یا سفید و بنوعی اصلا هیچ انرژی را دریافت نمی‌کردید و هیچ روحی در زندگی وجود نداشت!
یکی از این رنگ‌هایی که سبب روح بخشی به دنیای اطراف ما شده است رنگ بنفش است که امروز باشگاه خبرنگاران جوان تصمیم دارد تا اطلاعاتی شگفت انگیز از این رنگ را در اختیار شما قرار دهد، پس پیشنهاد می
 رنگ؛ شاید بتوان آن را مهمترین عنصر این جهان دانست، تصور کنید در یک دنیای سیاه و سفید زندگی می‌کردید، آنموقع چه اتفاقی می‌افتاد، مجبور بودید همه چیز را یا سیاه ببینید و یا سفید و بنوعی اصلا هیچ انرژی را دریافت نمی‌کردید و هیچ روحی در زندگی وجود نداشت!
یکی از این رنگ‌هایی که سبب روح بخشی به دنیای اطراف ما شده است رنگ بنفش است که امروز باشگاه خبرنگاران جوان تصمیم دارد تا اطلاعاتی شگفت انگیز از این رنگ را در اختیار شما قرار دهد، پس پیشنهاد می
تصویر حسام الدین دولت آبادی که در زمان شاه نماینده مردم در مجلس و زمانی شهردار تهران بوده را به همراه تعدادی فایل خاطرات ایشون براتون میگذارم.اینکار دلیلی بر تایید ویا عدم تایید ایشون از سوی این وبلاگ نیست و فقط جهت ایجاد منبع می باشد.

۱نوشته های حسام الدین دولت آبادی1 
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۲
نوشته های حسام الدین دولت آبادی۳ 
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۴
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۵
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۶
نوش
یاس بنفش 
یکی دیگر از گیاهان دارویی که امروز به معرفی ان می پردازیم گیاه دارویی یاس بنفش است .گیاهی است از خانواده  زیتون Oleaceae که گونه مختلفی دارد و واریته  از آن 
پر پرمی باشد.گل آن خوشه  و بسیار معطر به رنگ حنایی ارغوانی و بنفش ولی کم دوام است. درختچه  است به بلندی ۳-۲ متر، برگ آن بزرگ، بیضی نوک تیز با قاعده  قلبی 
شکل، متقابل با دمبرگ دراز می باشد. میوه آن کپسول و تخم مرغی شکل به طول ۱/۵ - ۱ سانتی متر است که در آن دانه  درشت و بالدار یاس قرار دا
آرایش چشم خاص
آرایش چشم بنفش | آرایش چشم مجلسی با سایه بنفش و آبی| جدیدترین مدل میکاپ چشم
زیباترین مدل های آرایش چشم بنفش و آبی

آرایش چشم بنفش بسیار زیباست و طرفداران زیادی دارد. استفاده از سایه های بنفش اگر به صورت حرفه ای انجام پذیرد هر رنگ چشمی را جذاب تر خواهد کرد.
با ما همراه باشید تا چند نمونه از جدیدترین و زیباترین مدل های آرایش چشم با تم بنفش را مشاهده نمایید.

عینک های آفتابی تنها برای زیبایی مورد استفاده قرار نمی گیرند .این عینک
ها مانند یک نگهبان از چشمان شما در برابر اشعه  ماوراء بنفش خورشید
،محافظت می کنند.( تابش اشعه ماوراء بنفش [UV] نوعی انرژی تولید شده توسط
خورشید است که باعث سرطان پوست و بیماری های چشمی می شود) انجمن اوپتومتری
آمریکا در این باره می گوید،شما باید به دلایل  زیر از عینک های آفتابی در
نور خورشید استفاده کنید. ادامه مطلب
2545 - «اسدالله علم» وزیر دربار، نخست‌وزیر و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: "عرض کردم «یک قسمت پول زمین والاحضرت ثریا را که در «سرخه حصار» ملی شده، از دولت گرفتم ولی دولت به من می‌گوید بنویس که این پول را (هشت میلیون تومان) دولت در اختیار دربار می‌گذارد و اسمی نبرید». فرمودند «دولت غلط کرده همچین حرفی زده است. بنویسید که باید بدهید تا به آنها که احجاف شده پرداخته شود». عرض کردم «قبلاً نوشته بودم، ولی می‌گویند این طور بنویسید
1- دعوای مربوط به مالکیت و تصرف اموال غیر منقولاصولا اموال غیر منقول تابع قوانین محل وقوع مال هستند. اگر ملک غیر منقول در کشور پذیرنده به نام دولت فرستنده سفارت یا به نمایندگی دولت فرستنده سفارت و یا به مالکیت آن خریداری شده باشد متعلق به دولت خارجی است که همیشه مصونیت قضایی دارد…
ادامه مطلب
رمزنگاری دو طرفه (End-To-End) به قدری امنیتی است، که دولت آمریکا در صدد آن برآمده تا تلگرام و واتس آپ را از این نوع رمزنگاری در آمریکا باز دارد.
به گفته مقامات دولتی آمریکا این نوع رمزنگاری باعث شده تا دولت نتواند بر داده های تبادل شده بین کاربران نظارت داشته باشد. مسائلی مانند قاچاق مواد مخدر، پورنوگرافی کودکان و تروریسم از جمله مواردی هستند که دولت نیاز دارد تا بر داده های دیجیتال نظارت داشته باشد.
با اینکه هیچ کاربری حاضر نیست تا دولت بر فعالی
وظیفه دولت ایجاد و صیانت از قوانین و مدیریت سیستم ها است. در حقیقت دولت ها باید با برنامه ریزی های دقیق و بلند مدت باعث بالا رفتن بهره وری در تمام قسمتهای جامعه شود. و قطعا ایجاد شغل نیز یکی از وظایف اصلی دولت می باشد.

ولی آیا این وظایف را دولت ما انجام می دهد؟ قطعا خیر

در حال حاضر با مشکات بسیار زیاد اقتصادی مواجه شده ایم. حقوق بگیران عملا هر روز فقیرتر می شوند. مشکلات اقتصادی روز به روز بیشتر می شود و معضلات اجتماعی بیشتر نمود پیدا می کنند
دنبال چاره بود که یک جای خالی بزرگی که مثل یه سیاه‌چاله‌ی بزرگ توی زندگیش بود رو پر نه ولی تسلی بده. به کتاب‌ها و قصه‌ها پناه برد و ماری رو دید که وسط اون داستان‌ها زنده‌س. تصمیم گرفت هر روز یک کتاب بخونه و براش یادداشت بنویسه و این تصمیم جهادی، لایف استایل زندگیشو متحول کرد و یک سال بعد، دیگه اون آدمی نبود که بود.
قصه‌ها، برای سیاه‌چاله لالایی گفته بودن و اون حالا آروم خاطرات قشنگش رو با ماری مرور میکرد چون که یاد گرفته بود تا وقتی که کسی
ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻧﻤﺎﺩ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﻼ‌ﻢ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺗﺤﺴﻦ، ﺷﺎﺩ ﻭ ﻗﺪﺭﺩﺍﻧ ﻣ ﺑﺎﺷﺪ.ﺷﻮﻓﻪ ﻫﺎ ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻧﻤﺎﺩ ﺷﺎﺩ ﺍﺳﺖ، ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻫﻤﻨﻦ ﺑﻪ ﻇﺮﺍﻓﺖ ﻭ ﻟﻄﺎﻓﺖ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭﺩ.....
ﻞ ﺭﺯ ﻧﺎﺭﻧﺠ ﻧﻤﺎﺩ ﺷﻮﺭ ﻭ ﺍﻧﺮ ﺍﺳﺖ.ﻞ ﻫﺎ ﺭﺯ ﻧﺎﺭﻧﺠ ﺭﺍ ﻣ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﺮﺍ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﺗﻤﺎﻞ ﺷﺪﺪ ﻭ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺮﺩ.....
ﻞ ﺭﺯ ﺑﻨﻔﺶ ﻧﻤﺎﺩ ﻋﺸﻖ ﺩﺭ ﻧﺎﻩ ﺍﻭﻝ ﺍﺳﺖ.ﻞ ﺭﺯ ﺑﻨﻔﺶ ﺗﺮﻩ ﺑﺮﺍ ﺑﺎﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﺰﺭ ﻭ ﻋﻈﻤﺖ ﻭ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﺷﻔﺘ ﻭ
تولدت مبارک سولین بانو
الهی موفق ترین باشی و همیشه دلت شاد باشه:) بسی کنار مامان اینا بهت خوش بگذره:)
خوشبخت ترین بشی جانم:)
بیا شمع هارو فوت کن ، تا صدسال زنده باشی:)
دخترمون چون بنفش دوست دارن کیکمونم این رنگیه:)من نمیدونم چرا تو بنفش دوست داری شومارِ دومِ من؟!
تولد بازیه ، فرداهم تولد داریم ؛) دست و جیغ هوراا
استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی بسیار خوشایند است زیرا رنگی جذاب و پرطرفدار است که در خانه زیبایی می‎آفریند.
رنگ بنفش با طیف‌های متعددی که دارد جاذبه‌های بی‌نظیری به خانه می‌بخشد. بنابراین دکوراسیون خانه به رنگ بنفش جلوه‎ای بسیار دلنشین و زیبا دارد.
از آنجاکه در ترکیب رنگ بنفش هم از رنگ‌های گرم و هم سرد استفاده شده است، این رنگ با اکثر رنگ‌ها هماهنگی خوبی دارد.
از ویژگی‌های بارز دکوراسیون خانه به رنگ بنفش این است که در اکثر سبک
در دیدار رئیس جمهور و هیئت دولت: ما با دولت هند روابط خوبی داریم اما انتظار و توقع از دولت هند این است که سیاستی منصفانه در قبال مردم نجیب کشمیر در پیش بگیرد و به مردم مسلمان این منطقه زور گفته نشود/ وضعیت کنونی منطقه کشمیر و اختلافات هند و پاکستان در این زمینه نتیجه اقدامات انگلیس خبیث به هنگام خروج از شبه قاره هند است. انگلیسی ها برای استمرار درگیری در کشمیر، تعمدا این زخم را در این منطقه برجای گذاشتند.
بذر فلفل دلمه ای بنفش

محصول کشور روسیه
** محصول مناسب باغچه و گلدان **
جدید،زودرس
وزن هر عدد فلفل بین 90-100 گرم، می باشد.
کاملا ارگانیک
رنگ آنها بنفش تیره می باشد.
طعم شگفت آور و خوشمزه
برای چاشنی، پخت و پز  استفاده می شود
دارای مقاومت بسیار بالا
www.karnila.ir
فروشگاه بذر کارنیلا
ارزانی های اخیر در ارز  و سکه نشان داد که دولت تحقیر و بیم! اگر نگوییم عمداً گرانی ها را ایجاد کرده است ، می توان به ضرس قاطع می توان گفت که دولت در جلوگیری از گرانی ها توانایی کامل داشته است. دولت حسن روحانی که مثلاً قدرت اجرایی کشور بر عهده آن است ، بایستی کارشناسان اقتصادی را به کمک می گرفت! تا چیزی را که حتی بقال سر هر کوچه می داند که "گرانی ارز روی گرانی خیلی از چیز اثر می گذارد" را به ایشان متذکر شود.
سوال : چرا این وضع ایجاد شده است؟
1) نا کار
ارزانی های اخیر در ارز  و سکه نشان داد که دولت تحقیر و بیم! اگر نگوییم عمداً گرانی ها را ایجاد کرده است ، می توان به ضرس قاطع می توان گفت که دولت در جلوگیری از گرانی ها توانایی کامل داشته است. دولت حسن روحانی که مثلاً قدرت اجرایی کشور بر عهده آن است ، بایستی کارشناسان اقتصادی را به کمک می گرفت! تا چیزی را که حتی بقال سر هر کوچه می داند که "گرانی ارز روی گرانی خیلی از چیز اثر می گذارد" را به ایشان متذکر شود.
سوال : چرا این وضع ایجاد شده است؟
1) نا کار
 وزرای پیر و فرتوت ، رواج اشرافیگری ، تورم لجام گسیخته ، برجام بی فرجام ،اوج گرفتن  فساد  و فحشا ، آمار عجیب طلاق ،رها شدن اقتصاد  و........... آزار دهنده هست ولی "خُلف وعده " و "قلب واقعت" و "خلاف گویی های مکرر" از رئیس دولتش ، دولت مورد نظر را به بی خاصیت ترین دولت تاریخ 40 ساله ی انقلاب تبدیل کرده است!

یه دونه از این سورت ها گرفتم که میزنی به جای هندفری گوشی و میتونی دو تا هدفون رو بش وصل کنی که با دو تا هندزفری مختلف بتونی همزمان یه اهنگ رو بشنوی:))))))))
الان اینقدر ذوق دارم باش با یکی اهنگ گوش بدم و راه برم که نمیتونم تا شنبه وایستم و الان حتی دلم میخواد با یه غریبه یا باغبون محل راه برم و اهنگ گوش بدم:)))))))
اصلا با این سورت و اهنگ های درست و حسابی میتونم تو این خیابون بنفش پرواز کنم
هر چند که باید یا با یه دوست صمیمی بری یا اون شخص مورد نظر که بتو
یدک کش در خیابان دولت و...09120451416
  خودرو حمل اتومبیل یدک کش منطقه سه تهران از قبیل اختیاریه , پاسداران , دروس , خیابان دولت , دیباجی , جردن , ولیعصر , سیدخندان , خیابان ظفر , قلهک
امداد خودرو سیار در خیابان پاسداران یدک کش جرثقیل امداد خودرو. پاسداران یدک کش منطقه سه تهران
یدک کش میدان هروی
یدک کش خیابان دولت. شماره تلفن یدک کش ( خودروبر در شریعتی، دولت ، دیباجی ، اختیاریه ...
09198689329
دیدم به خواب خوش که به دستم پیاله بود               تعبیر رفت و کار به دولت حواله بود
چهل سال رنج و غصه کشیدیم و عاقبت                  تدبیر ما به دست شراب دو ساله بود
آن نافه مراد که میخواستم ز بخت                          در چین زلف آن بت مشکین کلاله بود
از دست بریده بود خمار غمم سحر                         دولت مساعد آمد و می در پیاله بود
بر آستان میکده خون میخورم مدام                         روزی ما ز خوان قدر این نواله بود
هر کاو نکاشت مهروز خوبی گلی نچید
بسم الله
به دولت حق بدهید. بعد از چرخاندن هم‌زمان چرخ کارخانه‌ها و صنعت هسته‌ای، بعد از بازگرداندن عزت به پاسپورت ایرانی (که شاه‌کارش را در محدوده‌ی مجاز حرکت وزیر خارجه‌مان در نیویورک دیدیم!)، بعد از ایجاد چنان رونقی که خود مردم می‌گویند دیگر به یارانه نیازی نداریم، هیچ وعده و کار بر زمین‌مانده‌ای نمانده جز حضور زنان در ورزش‌گاه‌ها؛ که عزم دولت برای رفع خداپسندانه‌ی این مشکل و دغدغه‌ی اساسی هم جزم شده...
اصلا کاری با اولویت بیش‌تر
⭕️حسن روحانی: از ارتش و سپاه می خواهم در مهندسی و تخلیه آب در گلستان سریعتر عمل کنند!
پ.ن: آشیخ سپاه و ارتش و بسیج از ۲۸ اسفند تو مناطق سیل زده حضور دارند از شما هم دستور نمیگیرن، البته اگر دستگاههای تحت امر شما در وزارت کشور و استانداریها و ..‌ اجازه بدن اونا کار خودشون رو خوب بلدن!
همیشه دولت در سایه و دولت با تفنگ اَخ بود حالا خوبه شده؟
ابواصباح کنانی گوید خدمت امام صادق ع بودم بر انحضرت وارد شد و عرض کرد یا ابا عبدالله من از فرزندانمو ناسپاسیشان و از برادرانم و جفا کاریشان نزد شما  شکایت اورده ام با این ساالخوردگی من حضرت صادق ع فرمود ای پیر مرد همانا برای حق دولتی است   برای باطل هم دولتی است وهرکدامیک از ایندو در دولت رفیقش خوار است و همانا کمترین مصیبتی که در دولت باطل بمومن رسدازار کشیدن از فرزندان و جفا کاری برادران اواست و هیچ مومنی نباشد که در دولت باطل اسایشی ببین
سویشرت مردانه مدل Alfred (بنفش)
75,000 تومان

طراحی جدید با ترکیب دو رنگ تیره و روشن!!
ضمانت 10 روزه تعویض سفارشات
مطابقت کامل با محصولات
تحویل و پرداخت درب منزل در سراسر کشور
پشتیبانی قبل و بعد از ارسال سفارشات
خـرید پستــی

ادامه مطلب
آب اگر سمت هوا گاه روان خواهد شد دولت پیر در آن لحظه جوان خواهد شد!خرج عینک شده و سمعک و دندان طلاچشم یارانه به بودجه نگران خواهد شدرنگ ریشش چه شود یا چه شود اکسیدانکوهی از دغدغه قد سبلان خواهد شدیک شتر بود که بر کوی همه می‌خوابید؟!شاد و بیدار بر این خانه دوان خواهد شدآنقدر صندلی و صاحب آن مَچ هستند قصه وصلتشان ورد زبان خواهد شد پست ها در کفشان است چو میراث پدرملک طلقی‌ست که ارث پسران خواهد شدپاشدن، رفتن و گشتن که گذشت از ایشانقدشان در وسط کا
این پنج اشتباه رنگ موهایتان را زود از بین می برد:
1. شستشوی زیاد با آب داغ(بیش از دوبار در هفته)2. شستشو با شامپوهای معمولی به جای شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده3. عدم استفاده از شامپوهای نرم کننده مخصوص موهای رنگ شده4. عدم آبرسانی به مو(به وسیله محصولات آبرسان مو یا آلوورا)5. اگر بعد از مدتی موهایتان به زردی زد با شامپوهای بنفش موهیتان را بشویید(شامپوهای بنفش ضدزردی هستند که رنگدانه های آبی جدا شده از فولیکول مو را به آن بازمیگردانند.
لیست آرایشگا
      میثم هاشم خانی_کارشناس اقتصادی
حتی افزایش یک ریال قیمت بنزین ظالمانه است؛ مگر اینکه دولت ۱۰۰ % درآمد حاصله را به یارانه نقدی اضافه کند
⚪️ اگر دولت بنزین را گران کند و «قسمتی از» درآمدش به خزانه دولت برود، صرف چه می‌شود؟
قاعدتا بذل و بخشش هر چه بیشتر دلار دولتی یا وام‌های هنگفت بدون بهره یا مواد اولیه ارزان در بین نورچشمی ها
⚪️ خلاصه اینکه فروش بنزین و گازوییل و برق و گاز به قیمتی کمتر از یک‌پنجم قیمت افغانستان و پاکستان و هند، قطعا م
توضیحات فایل
کاربران گرامی،محصول مورد نظر شامل پاورپوینت دولت و حکمرانی الکترونیک و موانع استقرار آن در ایران در ۳۵ اسلاید قابل ویرایش بهمراه فایل ورد در ۶۲ صفحه می باشد که پس از پرداخت انلاین،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت دولت و حکمرانی الکترونیک و موانع استقرار آن در ایران،بخشی از متن چند اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۳
چکیده
دولت الکترونیک می تواند به فراهم ک
ضرورت تشکیل حکومتعلامه طباطبایی : ایشان ذیل آیه «قل اللهم مالک الملک ...» می فرمایند: « قرآن کریم تشکیل حکومت را امری ضروری می داند و اندیشه سیاسی خویش را در عالی ترین شکل ممکن مطرح نموده است،یعنی در نهایت جهان داری صالحان و دولت کریمه اسلامی را دولت آرمانی و نهایی اسلام می داند.
    ( ١٣٧١،ج٣، ص١٢٨ ) . طباطبایی، المیزان،(٢٠ جلدی)، قم، اسماعیلیان، ١٣٧١ ش

خب بریم سراغ معرفی یک کتاب:
تولستوی و مبل بنفش
نینا تصمیمی میگیرد یک سال هر روز یک کتاب بخواند. وقتی صفحات اول کتاب بودم با خودم گفتم چه کار سختی، هر روز یک کتاب را تمام
کردند یعنی هیچ وقت دیگه ای برای بقیه کارهایت نیست.اما نینا تمام یک سال کتاب خواند و حتی من را هم بیشتر از قبل عاشق کتاب 
کرد.
قبل از این کتاب، کتاب لذت خواندن در عصر حواس پرتی را خواندم و اینجا اعتراف میکنم که کتاب تولستوی و مبل بنفش دقیقا حرف های 
کتاب قبلی را زد اما جذاب تر و سا
حفاظت از آفتاباشعه‌ ماوراء بنفش خورشید تاثیر مخربی بر سطح پوست می‌گذارد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض خورشید منجر به آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست، چین و چروک و مشکلات دیگر می‌گردد. چنین خساراتی می‌تواند به کمک کرم زینک اکسید پیشگیری گردد. آیا واقعا به عنوان ضد آفتاب عمل می‌کند؟. هنگامی که شما این کرم را بر روی پوست اعمال می‌کنید، جذب پوست نمی‌گردد، بلکه بر روی سطح پوست به شکل یک سد محافظتی عمل کرده که می‌تواند مانع از نفوذ اشعه‌ی ماور
اما در باب دولت ، یا دولت ما ناکارا است. یا مظلوم است. همگان شک ندارند که دولت و مجلس بعدی تندرو خواهد بود. آنگاه مردم به دنبال کور سویی خواهند بود . و عکس روحانی به  نوستالجی تبدیل خواهد شد. آقای روحانی تا وقت هست انقلابی عمل کنید و نوستالجی را تبدیل به نوستالجی شیرین نمایید. فضای تنگ خواست هیچ کس نیست.
2616 - «ایلای کلیفتون» روزنامه‌نگار معروف آمریکایی، در مقاله‌ای با بیان اینکه «مصی علینژاد» پیمانکار دولت آمریکاست و اخیرا 305هزار دلار دریافت کرده، گفت: “رسانه‌ها رابطه علینژاد با دولت آمریکا را افشا نمی‌کنند و نظراتش را نظرات مردم ایران جلوه می‌دهند. علینژاد باید در معرفی خود به رابطه‌اش با دولت آمریکا اشاره کند. او حرف‌های دولت آمریکا را در رسانه‌ها بازتاب می‌دهد...”لینک کوتاه منبع: www.b2n.ir/mzdr130
دانلود

✍توییت آقای رائفی پور 

‏یک سوم اقتصاد کشورمان با چین گره خورده است
آن وقت وزارت خارجه این دولت ناکارآمد یک سال و نیم در چین سفیر معرفی نمی کرد
و تمام نگاهش متوجه امریکا و اروپایی بود که تحقیرآمیز ترین برخورد ها را نه تنها با ایران که با همین دولت کرد
آیا این مشکوک نیست؟

.. ماه رمضان می‌شود ، حالا دیگر ببین ، دوره های قرآن شروع می‌شود و ... شب های قدر می‌آید ، برو ۱۰۰۰ رکعت نماز بخوان ، ۱۰۰ رکعت نماز بخوان ... خُب آخرش که چه ؟ همه غفلت‌زا... یک لحظه به درون خودت برنمی‌گردی که از ماه رمضان پارسال تا الان چکار کردم؟! یک قدم توانستم خودم را به سوی آن حقیقت مطلق بالا بکشم؟!...…شب قدر که شد ، بنشین و یک نیم ساعتی درون خودت فکر کن ، بنشین و با خودت خلوت کن... که هستم من ؟ چکار می‌کنم ؟ همین شد زندگی ؟ خیلی از این جهت از خودم
رهبر انقلاب در خطبه‌های #نمازجمعه27دی:یکی از کارهای دیگری که برای تحت الشعاع قرار دادن این حوادث بزرگ انجام دادند همین کاری است که این سه دولت اروپایی کردند؛ دولت خبیث انگلیس، دولت فرانسه و دولت آلمان. تهدید ایران که ما مسئله هسته ای را بار دیگر به شورای امنیت میبریم. که البته مسئولین کشور خوشبختانه پاسخ اینها را دادند. جواب محکم به اینها داده شد.
این سه کشور، همان سه کشوری هستند که در دوران جنگ تحمیلی به ما، تا توانستند به صدام حسین کمک کردن
یکی از ابزارهایی که بسیار در علم
دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد کاغذ دیواری ها می باشند که امروزه
این کاغذها ، طرح‌ها و رنگ‌های بسیار مختلفی را به خود گرفته اند و همچنین
نسبت به گذشته کیفیت و طرح های آن پیشرفته تر شده و در ضمن این نکته را
باید بدانیم که کاغذ دیواری یکی از ابزارهای بسیار قدیمی در دکوراسیون و
دیزاین آپارتمان ها و خانه ها و مکان های دیگر بوده است ، اما باید بدانیم کاغذ دیواری بنفش
نیز بسیار مورد استفاده می باشد . به این
رنگ سبز : برای درمان فیزیکی موثر  بکار میره ، برای کسانی که میخوان خودشون و دیگران رو درمان کنن ، با حفاظ سبزرنگ نور الهی ، انرژی درمانگر سبز رنگ ، بدن فیزیکی رو پاک میکنه و شفا میده 
رنگ بنفش :حفاظ بنفش با خودش دارای انرژی آتش بنفش رنگه ، که ضمن محافظت از شما در مقابل منفی گرایی ، شما رو با راهنمایی الهی همراه میکنه و ارتعاشات روحی شما رو بالا میبره
رنگ آبی : حفاظ رنگ آبی آرامش بخش و تسکین دهنده ست ، حفاظ خوبی برای شما موقع خوابتان هست و یا اگر ا
ایجاد لکه بنفش روی صفحه نمایش j7 pro یکی از شایع ترین خرابی
های گزارش شده توسط کاربران این گوشی است که در این مطلب به بررسی علت این
موضوع خواهیم پرداخت :
صفحه نمایش گوشی های j7 pro از
نوع لمسی خازنی سوپر آمولد ( SUPER AMOLED ) است که مزیت آنها نسبت به نوع
دیگر صفحه نمایش ( LCD ) کاهش ضخامت نمایشگر ، رسیدن حداکثر میزان نور به
سطح نمایشگر ، تصاویر روشن تر و ایجاد زاویه دید بهتر است. البته اصطلاح ال
سی دی برای صفحه نمایش آمولد گوشی j7 pro نیز در میان مردم رایج اس
زندگی بی تو چه بی معنی بودمثل شاهی که به سر تاج نداشتروبه رویت من و من کرد و نگفتدر دلش گفت و زبان واج نداشتچشمت آن گوهر بی همتا بودکس ولی جرات تاراج نداشتخنده بعد از تو نیامد به لبمبرگ سبزی تن خود کاج نداشتخواست تا جنگ کند با تقدیرفیل درمانده ولی عاج نداشتغم هجران سحری کشت مراصبح دولت شب محتاج نداشت ...#الهام_ملک_محمدی
زندگی بی تو چه بی معنی بود مثل شاهی که به سر تاج نداشت روبه رویت من و من کرد و نگفت در دلش گفت و زبان واج نداشت چشمت آن گوهر بی همتا بود کس ولی جرات تاراج نداشت خنده بعد از تو نیامد به لبم برگ سبزی تن خود کاج نداشت خواست تا جنگ کند با تقدیر فیل درمانده ولی عاج نداشت غم هجران سحری کشت مرا صبح دولت شب محتاج نداشت ... #الهام_ملک_محمدی

وقتی که حوزه و دانشگاه برنامه مشخص و قابل قبولی برای جایگزین کردن با فرهنگ غرب ندارند فرقی نمی‌کند که کدام دولت بر سر کار باشد؛ اصولگرا و یا اصلاح طلب و یا ...؛ در هر صورت فرهنگ مردم روز به روز غربی‌تر می شود! به خصوص وقتی که توسط حوزه علمیه و دانشگاه‌ها، سبک زندگی غربی اسلامیزه و به دولت‌های ارزشی و انقلابی ارائه می‌شود و آنها با نهایت اخلاص، جهاد و مقاومت، همان فرهنگ منحط غرب را در جامعه به اجرا در می آورند. مثلاً نام بانک ربوی و ضد دین غر

وقتی که حوزه و دانشگاه برنامه مشخص و قابل قبولی برای جایگزین کردن با فرهنگ غرب ندارد فرقی نمی‌کند که کدام دولت بر سر کار باشد؛ اصولگرا و یا اصلاح طلب و یا ...؛ در هر صورت فرهنگ مردم روز به روز غربی‌تر می شود! به خصوص وقتی که توسط حوزه علمیه و دانشگاه‌ها، سبک زندگی غربی اسلامیزه و به دولت‌های ارزشی و انقلابی ارائه می‌شود و آنها با نهایت اخلاص، جهاد و مقاومت، همان فرهنگ منحط غرب را در جامعه به اجرا در می آورند. مثلاً نام بانک ربوی و ضد دین غرب
سخنگوی قوه قضائیه:
بازگرداندن بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان از اموال بدهکار بزرگ بانکی به بیت‌المال از جمله اقدامات قوه‌قضائیه برای مبارزه همزمان با فساد اقتصادی و بازگشت اموال بیت‌المال در چند وقت اخیر بوده است.
پ ن: اگر مردم بدانند دولت در یک سال چقدر در آمد دارد و چقدر هزینه می کند وهمچنین  برگشت پولهای اختلاس شده به خزانه دولت، کجا هزینه می شود، بسیاری از مشکلات و سوء ظن ها نسبت به مسئولین بر طرف خواهد شد.
دولت و نهادها که شیشه ای نباشند شا
دارم برای خودم دستکش تا به تا میبافم. همه میگویند به شدت شلوغ و زشت و دهاتی و چه و چه میشود! و من در حالی که نظراتشان را میشنوم و تایید میکنم دست چپم را با رنگ مخالف سر می اندازم تا دستکش هایم تا به تا شوند! 
سوم ابتدایی که بودم برای جشن یلدا قرار بود لباس های قشنگمان را بپوشیم. روسری ام بنفش بود، توری و سنتی با پولک های درشت گرد اویزان! بلوزم هم نارنجی سیر بود! با سه ردیف چین ساتن در کمر! مامان مدتها باهام صحبت کرده بود که عکسش برایت میماند، اینها
متن آهنگ هفت دولت میلاد بهشتی
هی چطوری طاقت بیاری مگه دوسم نداریچرا تنهام میذاری چی سر عشقمون اومد دلت سنگ شدتا این حد تمومش کردی راحت یکی مثل من ساده که از چشم تو افتاده یجوریدل بهت داده که از هفت دولت آزاده همه میگن دیوونستتو کاراسات بچگونست اینا کار زمونست
.: بزودی :.
ادامه مطلب
توی این شرایط قمر در عقرب واقعا دولت اینه که سارینا گفت وقت داری زنگ بزنم بهت سرفصل های باکتری عمومی رو چک کنیم من چی گفتم؟! گفتم تو عزیزدل منی هرموقع خواستی زنگ بزن زیبا و زنگ زدن سارینا همانا و ۵۳ دقیقه صحبت کردن از همه چیز همانا اونقدر دلم باز شد که خدا می‌دونه سرت سلامت رفیق گل من
    علاوه بر معلمان و مدیران ، دولت نیز در شاد کردن مدارس ، نقش به سزایی دارد. مسئولیت هایی که در پست قبلی بر عهده ی مدیران گذاشته شد ، قطعا نیازمند کمک های مالی و سرمایه گذاری دولت برای اجرایی هر چه بهتر و درست اموری که باعث نشاط و شادابی در مدرسه خواهند شد هستند ؛ به همین منظور دولت باید مقداری بودجه برای این امر کنار بگذارد.
    البته شاید راه دیگری نیز وجود داشته باشد که به عقیده ی من راه کار خوبی ست ؛ این راه کار ، سرمایه گذاری در دانشگاه ها

کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت روحانی است
 دبیرکل حزب مردم‌سالاری: دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت روحانی است.رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که 3 لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زد
بذر ریحان بنفش

*محصول کشور روسیه*
سبزیجات 40-42 روز پس از جوانه زنی تولید می شود. گیاه مرتفع ، 30-40 سانتی متر ارتفاع دارد برگهای آن به اندازه متوسط ​​، بنفش ، با رایحه میخک تشکیل شده است. جرم گیاه 115-130 گرم است و به عنوان چاشنی سالادها ، سوپ ها ، غذاهای جانبی سبزیجات  با غذاهای گوشتی و ماهی استفاده می شود ، آنها در نهال ها یا با کاشت مستقیم در زمین باز پرورش می یابند. کاشت نهال در اواخر ماه اسفند – اوایل اردیبهشت انجام می شود. کاشت در خاک – در ماه ا
سخنگوی دولت با اشاره به ارائه گزارشی از وضعیت شیوع کرونا در خوزستان در جلسه هیئت دولت به بیان دلایل این موضوع پرداخت.
به گزارش ایسنا، علی ربیعی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت اظهار کرد: مراعات فاصله‌گذاری اجتماعی قطعاً مورد نیاز است
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
دوستان عزیزم توجه داشته باشید که ابتلائات فردی و جمعی ما،گرفتاری های ما اغلب از خود ما و از غفلت ها و گناهان خودماست و ارتباطی با رهبر و دولت ندارد،آثارترک امربه معروف درگذشته بیان شد،
از شما عزیزان میپرسم،وقتی کارفرمایی برای استخدام به دنبال خانم مجرد با رنگ چشم خاص و نوع پوشش خاص ترمیگردد و با وقاحت تمام میگوید منشی باید هم کارگر شب باشد هم کارمند روز تقصیر رهبر و دولت است؟
وقتی م
مقام معظم رهبری؛ ایشان در بخش پایانی سخنان خود در دیدار با هیئت دولت به موضوع کشمیر اشاره کردند و با ابراز ناراحتی از وضع مسلمانان این منطقه گفتند: ما با دولت هند روابط خوبی داریم اما انتظار و توقع از دولت هند این است که سیاستی منصفانه در قبال مردم نجیب کشمیر در پیش بگیرد و به مردم مسلمان این منطقه زور گفته نشود.رهبر انقلاب اسلامی وضعیت کنونی منطقه کشمیر و اختلافات هند و پاکستان در این زمینه را نتیجه اقدامات انگلیس خبیث به هنگام خروج از شبه
دولت الکترونیک
این روزها بارها درباره دولت الکترونیک
می‌شنویم و یا در مطبوعات می‌خوانیم اما دولت الکترونیک چیست؟ دولت
الکترونیک در ایران در چه مرحله‌ای است؟ درگاه دولت الکترونیکی چه نقشی در
ارایه خدمات الکترونیک دارد ؟ دولت الکترونیکی( E-Government) کاربرد
فناوری اطلاعات( IT) برای بالا بردن کارایی و تعامل اطلاعات بین دولت با
دولت، دولت با شهروندان و دولت با شرکت‏‌ها است.با این کار مردم
می‌توانند خدمات الکترونیکی که دستگاه‏‌‌های دولتی
اجاره آپارتمان در دولت
مشخصات ملک
مساحت: 140 متر
تعداد اتاق: 3
وضعیت بنا: 7 سال ساخت
طبقه: 3
پارکینگ دارد انباری دارد آسانسور دارد وام ندارد
توضیحات
دولت ۱۴۰ متر دسترسی عالیسالن یکدستبدون کوچکترین پرتیغرق در نورخوش نقشهبدون پرتیدلنشین و دلبازاتاق های بزرگکمد دیواری متعدد و جادارفرعی دنج و مشجربهترین لوکیشن منطقهساختمان بسیار تمیز و آراممشاعات درخور تحسینآنچه در ذهن دارید 
املاک دلتا
در اصل واژه amethystos آمیتیست یک ریشه یونانی دارد و در گذشته از آن به عنوان سنگی که ضد مستی می باشد، نام می برده اند. عقیده آنها بر این بوده است که هر کسی بتواند این سنگ را همراه خود داشته باشد از مست شدن دور می ماند. 
برخی منابع نیز عنوان کرده اند که در یونان باستان و رم اشرافیان یک عدد سنگ آمیتیست را به دلیل داشتن خواص آنها در لیوان شراب خود قرار می داده اند. حتی تعدادی از آنها لیوان خود را از جنس این جواهر سنگ می ساخته اند. 
مشخصات سنگ آمیتیست
سنگ
1. نوع حکومت کشور ما چیست و چگونه اداره می شود؟
حکومت کشور ما جمهوری اسلامی است که به وسیله سه قوه مقننه، قضائیه و مجریه، زیر نظر مقام رهبری اداره می‌شود.
2. رئیس قوه مجریه یا رئیس دولت کیست و چه مسئولیتی دارد؟
قوه مجریه همان دولت و سازما نهای وابسته به دولت است. رئیس قوه مجریه، رئیس جمهور نام دارد که پس از مقام رهبری عالی‌ترین مقام رسمی کشور است و مسئولیت اجرای قانون اساسی و ریاست قوه مجریه را بر عهده دارد.
ادامه مطلب
گاندو رو دیدیم
لذت بردیم
احساس غرور کردیم
به بچه های اطلاعات احسنت وفتیم و براشون دعا کردیم
ضربان قلبمون خیلی جاها رفت بالا 
اندازه یه سکانس استرس داشتیم
ماها فقط تماشاچی بودیم ولی جوون های اطلاعاتی و سرباز های گمنام شب و روزشون و گذاشتن برای پرونده های ضد جاسوسی
اونوقت دولت انقددددرررر راحت گند میزنه به همه چیز!!!
متنفرم از این دولت
این مصونیت را میتوان از دو جنبه مورد توجه قرار داد . یک جنبه ای که دولت پذیرنده را متعهد می کند ماموران خود را از هر گونه تجاوز به محل سفارت و منزل سفیر بگرداند و یک جنبه دیگر که دولت پذیرنده را مجبور می نماید محل کار و سکونت شخصی دیپلمات را هم…
ادامه مطلب
تحریم صادرات پتروشیمی ایران
دولت آمریکا پس از تحریم نفت ایران در فکر تحریم صادرات پتروشیمی ایران به
سنگاپور و صادرات کالا به افغانستان برای قطع درآمد ارزی دولت است.

معافیت‌ هسته‌ ای
دستیار وزیر خارجه آمریکا گفت: دولت ترامپ قصد دارد معافیت‌های مربوط به
همکاری‌های صلح‌آمیز هسته‌ ای در مراکز اراک، بوشهر و فردو را به مدت ۹۰
روز تمدید کند.
ادامه مطلب
"واکاوی نقش عقلانیت در رغبت به دولت کریمه مهدوی از دیدگاه روایات"   
در روایات و ادعیه مربوط به امام زمان (عج)، «رغبت به دولت کریمه» یکی از درخواست‌های پرتکرار است. رغبت، به عنوان مؤلفه مهمّ پیوند مردم و دولت متعالی مهدوی، با عللی افزایش یا کاهش می‌یابد. بعضی از این علل، نقش زیربنایی دارند و علت‌های دیگری را نیز برای تأثیر بر رغبت پدید می‌آورند.   مقاله حاضر که به روش اسنادی و توصیفی ـ تحلیلی تدوین شده، پس از بررسی معنا و مفهوم عقل و رغبت د
⚠️ نگرانی دولت از عواقب افزایش نرخ بنزین
بنزین درحالی دو نرخی شده است که چهار سال قبل حسن روحانی در موضعی، گفته بود که بنزین دو نرخی فساد ایجاد می‌کند!
از طرفی دیگر افزایش قیمت بنزین درحالی صورت گرفت که زنگنه و حتی رئیس دفتر روحانی بارها گفته بودند که حداقل تا یک هفته آینده، افزایش قیمتی صورت نخواهد گرفت!
ذکر این نکته نیز الزامی است که ساعاتی پیش از اعلام رسمی خبر افزایش بنزین، کانال‌های تلگرامی حامی دولت، با انتشار یک فیلم قدیمی از صحبت
۲۷۰۹ - «امید معماریان» اپوزیسیون فراری و کارشناس رسانه‌های بیگانه، در مصاحبه با شبکه سعودی «ایران اینترنشنال»، با اذعان به اینکه «صدای آمریکا» یک شبکه کاملا دولتی و در واقع تریبون دولت آمریکا است، گفت: “این شبکه اکنون عملا یک رسانه نیست، بلکه روابط عمومی دولت آمریکا است!”منبع: www.tiny.cc/mzdr142
دانلود فایل اصلی
ما امروز «دولت مقاومت»ایم. دولت مقاومت خیلی
مهم است. دولت مقاومت با فلان سازمان مقاومت فرق دارد، با فلان جریان
مقاومت در فلان کشور فرق دارد، با فلان شخصیّت مقاومت فرق دارد. [البتّه]
با آنها هم دشمنند؛ استکبار جهانی که اهل زیاده‌طلبی است، اهل تجاوز است،
اهل دست‌اندازی به همه‌ی ثروتهای مادّی و معنوی ملّتهای عالم است، با هر
عنصر مقاومت مخالف است، [لذا] با سازمانهای مقاومت هم مخالف است، با
انسانهای مقاوم هم مخالف است، امّا اینها کجا و دولت
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : اولین هفته آذر ماه ۹۸ را از روز جمعه ۱ آذر، در حالی آغاز می‌کنیم که در نهایت شگفتی، اینترنت در بسیاری از نقاط کشور وصل نشده و همچنان دولت و ملت، در شوک پاتک شبانه دولت تدبیر و امید در ۳۰۰۰  تومانی کردن قیمت بنزین به سر می برد.
ادامه مطلب
دولت مداوم وعده وعیدمیدادازتابستان1397تافروردین1398میگفت سودسهام عدالت میدهدعیدی وسبدکالامیدهدهمه اینهاشعارهای توخالی بودند.همه چیزگران وگرانترمیشدپیازبیش ازدلاردرهرکیلوقیمت پیدانموده بود.
هیچ فردی دولت ومجلس کم کارواهل وعده های توخالی رادوست نداشت.رهبرفرزانه سال1398راسال رونق ملی نامگذاری کردتااین جماعت ازخواب خرگوشی بیدارشوند.
امااین عده میگفتندمافیاودست های پشت پرده نمیگذارندبه وعده های خودعمل کنیم.

استاندار تهران گفت: سیاست دولت مبنی بر عدم گسترش سازمانی و ساختاری ادارات دولتی در بخش ها است اما می توان مراکزی که استقرارشان لازمه کاهش آسیب های اجتماعی است را مطالبه کرد.

استاندار تهران گفت: احداث ایستگاه مترو در شهر قیامدشت برای جابه جایی مردم این منطقه را در شورای ترافیک استان تهران پیگیری و عملیاتی خواهیم کرد.به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی ظهر شنبه در آیین افتتاحیه پروژه های عمرانی قیامدشت تصریح کرد: دول
در خانه ماندن‌های این‌روز‌ها موجب شده که به خیلی از کار‌های عقب افتاده برسم. و همچنین فرصتی است که فیلم‌هایی که در برنامه داشتم را ببینم.
امروز مستند 《هاشمی زنده است》 را دیدم، مستند زیبایی بود و ارزش دیدن و وقت گذاشتن دارد، مخصوصا اگر می‌خواهید جریان‌های تاریخ معاصر را بدانید.
نکته‌ای که بعد از دیدن این مستند به ذهنم آمد این بود که کابینه و وزرا و مدیران دولت روحانی، همان‌‌هایی هستند که اول در دولت رفسنجانی وزیر و جزء کابینه بودند و
تحقیق دولت الکترونیک
تحقیق مقطع کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر با موضوع دولت الکترونیک، در قالب فایل word و در حجم 63 صفحه. سازمان ها، تاثیر عمده ای بر سیستم اجتماعی دارند و لذا چگونگی فعالیت های آنها باید گونه ای باشد که در اثر ان زیانی به جامعه نرسد و در صورت رسیدن زیان سازمان های ...
دولت الکترونیک
فناوری اطلاعات و ارتباطات، دولت الکترونیکی، اینترنت، استراتژی، تکنولوژی اطلاعات.در دولت الکترونیک دولتها حرکت خود را برای ارایه خدمات خود به صورت آنلاین در فرآیندهای کاری و ایجاد تعامل بیشتر با شهروندان آغاز کرده اند.توسعه
فناوری اطلاعات و نگرش نو به این توسعه از طریق اینترنت و صفحات وب
متغیرهای جدیدی را در زندگی جوامع پدید آورده است که بر برنامه‏‌‌های
اقتصادی و اجتماعی دولتها تاثیر گذار شده است.کاربرد فناوری اطلاعا
علت شکست نور در منشور چیست؟
شکست نور در منشور اثبات می‌کند که هر چه طول موج کمتر باشد، نور بیشتر می‌شکند. یعنی نور بنفش، بیشتر از نور قرمز می‌شکند. دلیل این موضوع این است که ضریب
شکست مواد شفاف مختلف مانند شیشه، دقیقا مقدار معینی نیست و تا حدی به طول موج امواج نور بستگی دارد.

شکست نور در منشور نور‌ سفید یا همان نور مرئی، از چند رنگ تشکیل شده است که جدایی این رنگ‌ها، به وسیله منشور ممکن می‌شود. قرمز، آبی، نارنجی، زرد، سبز و بنفش رنگ‌های ت

کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت روحانی است
 دبیرکل حزب مردم‌سالاری: دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت روحانی است.رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که 3 لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زد
موضوع: ویژگیهای حکومت امام زمان ( عج) یکی از اسناد معروف و مشهوری که ما را در این موضوع راهنمایی می کند دعای افتتاح می باشد. سید بن طاووس ( ره) در اقبال خود در ذکر اسناد دعاهای ماه رمضان، دعای افتتاح را پس از ذکر سلسله از ناقلین به محمد بن عثمان می رساند که محمد بن عثمان ( ره) آن را از امام زمان ( عج) گرفته است. نکته جالب اینکه در این دعای شریف به طور جامع به ویژگیهای حکومت حضرت مهدی ( عج) که به عنوان ( دولت کریمه) خوانده شده، اشاره شده است، توجه عمیق ب
✍ میثم هاشم خانی

⚪️ با وجود مخالفت‌های مکتوب و منتشرشده نگارنده با بخش بزرگی از سیاست‌های دولت آقای احمدی‌نژاد، قاطعانه معتقدم که اصل ایده «یارانه نقدی» یکی از صحیح‌ترین سیاست‌گذاری‌های اقتصادی کشور در ۵۰ سال اخیر بوده است. هر چند که بعد از ارائه این ایده صحیح و منطقی، متاسفانه فرایند اجرایی آن تا به امروز به قدری بد بوده که محبوبیت آن روز به روز کم و کمتر شده است.

⚪️ درباره دفاع از اصل ایده «یارانه نقدی»، باید به دو سوال کلیدی پاسخ
در شرایطی که عزیزانی برای دفاع از حریم امنیت ، از مال و جان خود می گذرند ، کسی مثل علی مطهری امید! دارد که ای کاش آیت الله خمینی آن نامه را به منتظری نمی نوشت. تو چکاره هستی که برای رهبر انقلاب تعیین تکلیف می کنی! تو و امثال تو کسانی هستی که با کشاندن وزیرانتا و رئیس جمهورتان به صحن مجلس و به راه انداختن جنگ زرگری ، ملت را تحقیر! می کنی که به گفته آقای وزیر بهداشت خودتان به ایشان (منظور رئیس دولت و شایدعلاوه برآن منظورش مجلس کنونی بود) رأی داده ای

فرانسوی‌ها پس ازانقلاب نظامهای گوناگون سیاسی را آزمودند. یکی از مهمترین چالشهای سیاسی در این کشور در دو قرن گذشته ستیز بین مجلس و دولت بر سر اختیاراتشان بود. این جنگ و گریز تاریخی هراز گاهی به پیروزی یکی از دو هماورد انجامید. هوادران مجلس و یا دولت با راه انداختن شورشها و انقلابهای گوناگون به تغییر قانون اساسی و تثبیت موقعیت خود پیروزی خود را جشن گرفتند. در برشهایی از تاریخ سیاسی این کشور دو طرف کوشیدند به نظام بینابینی رضایت دهند و این س
قدیمی ها می گفتند گرگ در لباس میش... اما الان به این سادگی ها نیست.
انگار جادوگر شهر قصه ها مردم رو طلسم کرده وگرنه الان دیگه گرگ لباس میش رو درآورده و با خیال راحت و با وقاحت ، بدون لباس تو کوچه و خیابون قدم می زنه و مردم رو با دندان های تیز و کثیفش پاره پاره میکنه ، خون می ریزه و خون می خوره .اما بعد یه عده مدعی پوچ اندیش ، یا اشتیاق میان و لای دندون هاش رو تمیز می کنن.
چهل ساله که مهم ترین قدرت کشور یعنی قدرت اجرایی کشور در چنگال یه عده کدخداپرستِ

حراج ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459

ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459
109,000 تومان

ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459دسته بندی:  زنانهفروشنده: Mochiبرند: PINKاشتراک گذاریجنس بند: فلزی رنگ بند: بنفش رنگ قاب: بنفش قطر صفحه: 30 میلیمتر قفل: آهنربایی صفحه: دارای نگین های درخشان سایر توضیحات: صفحه ساعت با جا به جایی ، حرکت می کندپشتیبانی 24/7پرداخت درب منزلضمانت 3 روز بازگشت کالاتحویل سریع و ارزان109,000 تومان

خصوصیات اصلیجنس بند فلزیرنگ بند بنفشرنگ قاب بنفشقطر صفحه 30 میلیمتر
با معترضان دولت و مجلس کاری ندارم که خودم هم یکی از آنها هستم.
اما در نظر حزب باد متهم اصلی «نظام» است (بخوانید: رهبری!).
می گویند: دولت ها که هیچ کاره اند؛ رهبری باید کاری بکند...
یادم که نمی رود، آن روز عده ای دنبال کسی می گشتند که به او رأی بدهند و او را در مقابل رهبری عَلَم کنند! می گفتند: چه کسی مقابل رهبری خواهد ایستاد؟ به همان رأی بدهیم! حالا همان عده می گویند: چرا رهبری از قدرت خودش برای حل مشکلات و مبارزه با مفاسد دولت بهره نمی گیرد؟؟ کدام قد
"واکاوی نقش عقلانیت در رغبت به دولت کریمه مهدوی از دیدگاه روایات"   
در روایات و
ادعیه مربوط به امام زمان (عج)، «رغبت به دولت کریمه» یکی از درخواست‌های
پرتکرار است. رغبت، به عنوان مؤلفه مهمّ پیوند مردم و دولت متعالی مهدوی،
با عللی افزایش یا کاهش می‌یابد. بعضی از این علل، نقش زیربنایی دارند و
علت‌های دیگری را نیز برای تأثیر بر رغبت پدید می‌آورند.    مقاله حاضر
که به روش اسنادی و توصیفی ـ تحلیلی تدوین شده، پس از بررسی معنا و مفهوم
عقل و رغ
صادق زیباکلام» : هر فرد دیگری هم که رئیس جمهور شود، همین مشکلات وجود دارد».
روزنامه سازندگی در یادداشتی با عنوان «مسئله دولت» به قلم «صادق زیباکلام» فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت:«واقعیت این است که دولت اختیارات چندانی در برخی سیاست ها و برنامه های داخلی و حتی سیاست خارجی ندارد...هر فرد دیگری هم که رئیس جمهور شود، همین مشکلات وجود دارد».
این روزنامه اصلاح طلب در ادامه نوشت:«وقتی در نتیجه تصمیمات سیاست خارجی، وضع اقتصادی خراب می شود و به رشد منف
وقتی از اسلامی کردن عرصه ای مثل کسب و کار صحبت می کنیم، همانطور که نگاه تنها به آن عرصه و عدم نگاه به عرصه های دیگر مانند فرهنگ و رسانه، ساده انگارانه است چندین برابر آن وقتی است که نگاه تمدنی به عرصه کسب و کار نداشته باشیم چرا که کسب و کار اسلامی مطلوب و طراز انقلاب اسلامی، یکی از میوه های درخت دولت اسلامی در زمین تمدن اسلامی است. می دانیم برای ایجاد یک تمدن اسلامی می‌بایست از پنج گام عبور کرد؛ و هم اکنون از دو گام ابتدایی، یعنی انقلاب اسلامی

با سلام.چهل درصد کشور بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی تحت امر طاووس است.25 در صد هم باز از طریق سپاه و ناجا و صدا وسیما و قضاییه باز تحت امر طاووس است.35 درصد برای دولت و مجلس می ماند. باز تعدادی از نفرات مجلس و دولت وابسته به طاووس است. که 35 درصد را به 25 درصد کاهش میدهد.
یعنی ما در انتخابات برای مجلس و دولت برای اداره ی 25 درصد کشور رای میدهیم. آیا می ارزد؟؟

ولی آن چیز که مهم است .برای دولت و مجلس 25 درصدی . ارزش ندارد پای صندوق رفت.   
دور بودن خورشید نشان می  داد که زمین تصمیم دارد، سرد تر از روز های گذشته خود را نشان دهد. اما قورباغه بنفش تنها، به این چیز ها فکر نمی کرد. او در فکر آهو خانومی بود که هر روز عصر سرچشمه می آمد و امروز دیر کرده است. تکه سنگی که بیشتر آن طعمه آب شده بود، گفت؛ امیدوار هستی که او هم در انتظار دیدارت باشد؟! قورباغه که در میان انبوه درختان در تلاش بود تا نشانی از معشوق اش بیابد،گفت؛ اگر دوست داشته باشی که دوستت بدارند، هیچگاه عاشق نخواهی شد. اگر اهمیت
دانلود کتاب پیدایش دولت صفوی
دانلود کتاب پیدایش دولت صفوی
کتاب نایاب پیدایش دولت صفوی به قلم laquo;میشل م.مزاوی raquo; و ترجمه روان laquo;یعقوب آژند raquo; از بهترین کتب پژوهشی پیرامون چگونگی فراهم شدن زمینه برای پیدایی سلسله صفویه می zwnj;باشد. کتاب پیدایش دولت صفوی، تاریخ را از ده zwnj;ه zwnj;های پیش از روی zwnj;کار آمدن صفویه آغاز می zwnj;کند. به ...
دریافت فایل
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب دانلود کتاب پیدایش دولت صفوی » کتابخانه رایگان تاری
بعد از دولت لبنان دولت عراق هم اعلام کرد که حقوق مسوولان دولتی را تا پنجاه در صد کاهش می دهد ، این در حالیست که ارزش پول عراق در چند سال گذشته با وجود جنگ با داعش و مشکلات داخلی فراوان ۱۰ برابر ارزش پول ایران شده است. 
 آیا وقت آن نشده است که آقای روحانی هم حقوق مسوولان دولتی را به ویژه بعد از قضایای حقوق های نجومی ، کاهش دهد؟!
http://ziarani1.blog.ir/

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Magic Tricks